פיתוח אתרים

“AlfaMedia Israel” חברה לפיתוח אתרים, מערכות נלוות ופתרונות אינטגרציה מבוססי WEB. אנו מספקים מגוון שירותים מעולם האינטרנט החל משלב ניהול הפרויקט, אפיון, עיצוב, פיתוח, קידם, אחסנה וניהול. בשנת 2012 התחלנו את הפעילות שלנו ומאז לחברה עשרות לקוחות פעילים, לקוחותינו נהנים משירותי תמיכה ורצון אמיתי להצלחתכם בעולם האינטרנט. חברתנו מתמחה בפיתוח הקמת אתרי אינטרנט מבוססי קוד פתוח כגון: WordPress, Joomla!, Magento, Angular, Node.JS ועוד…

שלבים בבניית אתרים

אתר אינטרנט יכול להוות מקפצה בעבור כל עסק אשר רוצה למקסם את המכירות שלו. האינטרנט מאפשר מגוון רחב של אפשרויות, ממכירה באתר עצמו, דרך שיווק ופרסום, ועד שיתוף הגולשים (הלקוחות) ויצירת קשר עימם. מרגע שהחלטנו להיכנס אל העולם הווירטואלי ועד התוצאה הסופית – אתר אינטרנט פעיל ומצליח, ישנם כמה שלבים שכדאי להכיר מראש. פיתוח אתרים איכותיים חייב לקחת בחשבון את צורכי העסק ואת האופי שלו, ולכן חלק משלבי בניית אתר אינטרנט נעשים תוך שיתוף בעלי העסק. 

WEB-Dev

מחקר UX, ויצירת אסטרטגיה

אנו חוקרים ומבינים את הצרכים האישיים, את הצעות הערך הייחודיות של לקוחותינו ואת ערכי הביצועים הנוכחיים. הגישה שלנו מבוססת על ניסיון בתעשייה יחד עם מחקר וניתוח נתונים מונחה .

ממשק משתמש / עיצוב.

אנו מעצבים את החוויה האינטראקטיבית הטובה ביותר למשתמש ובעזרתה אנו עוזרים למותגים להתפתח . כיום זה הוא אחד הנושאים החשובים ביותר באתרי אינטרנט.

אינטראקטיביות, אינטגרציה וערך מוסף

אנחנו נותנים חשיבות גבוהה לאינטגרציה של המותג, טכנולוגיה, אסטרטגיה והמערכת עם השוק וקהל היעד, כאשר כל אלו מתחברים, הקסם קורה, תזכרו שרעיונות טובים יצאו לפועל רק בעזרת תוכנית טובה.

בחירת הפלטפורמה המתאימה

הצוות שלנו הוא מכיר ומנוסה במגוון רחב של טכנולוגיות ופלטפורמות לבניית אתרים. העיצוב הוא יותר מאשר איך האתר יראה - חלק חשוב בעיצוב הוא איך האתר שלך יעבוד בסוף התהליך.

השקה ראשונית

בסוף תהליך זה נגיע יחד למהלך ההשקה של האתר. אנו מנחים את הלקוחות שלנו דרך התקופה המכריעה הזו, ומעבירים את המיקוד שלנו לשיפורים מתמשכים, תומכי צמיחה ושיווק.