מה הם ההיתרונות של חנות מקוונת עבור עסקים ? (חלק ב’)

zivsw 2 במאי 2019 0 Comments
  1. מדיד הרבה יותר משיטות מכירה אחרות – יתכן שתחשוב\ איך אני יודע שהעסק יהיה מוצלח, איך אני יכול בכלל למדוד את התוצאות? למעשה אתרי מסחר אלקטרוני מדידים מאוד וניתנים למעקב באמצעות מגוון מערכות כגון Google Analytics. אתה יכול להציג נתונים סטטיסטיים הכוללים את כמות ההזמנות שהיו באתר שלך בתקופת זמן מסוימת, הסכום הכולל של סל קניות ממוצע, שיעור נטישה בשלב התשלום ואחוז הכנסות האתר שלך במרווחי זמן קבועים, נתונים אלו יתנו לך תמונה כוללת טובה מאוד לגבי העסק שלך וכך תוכל לבחון את יעילותו.
  2. הגברת החשיפה של העסק שלך– עם השקעה באופטימיזציה של האתר למנועי החיפוש וקידום באינטרנט, חנות מקוונת הופכת לנגישה יותר ללקוחות המחפשים את המוצרים שלך. אז איך אתה הופך להיות גלוי ללקוחות מכל רחבי הארץ ואפילו מהעולם? תשובה: שיווק באינטרנט אופטימיזציה למנועי חיפוש. צורה זו של שיווק היא הדרך של היום, ונחש מה … זה עובד. בעלי עסקים מוצאים שהם יכולים להגיע ללקוחות שמתאימים יותר לפרופיל הלקוח שלהם וזאת על ידי מיקוד דמוגרפי ספציפי, לעומת התוצאות שהיו מתקבלים באם היו מחליטים בעלי עסקים אלו בשיווק  מסורתי. בנוסף ניתן למדוד את השינויים בתוצאות השיווק באינטרנט ותת מענה מיידי באם צריך. אתה כבעל העסק יכול לשפר/לשנות את קמפיין השיווק שלך במחיר נמוך יחסית, לשינוי שצריך לבצע בקמפיין שיווק מסורתי. בנוסף עלויות הפרסום ב- E-commerce גם הן נמוכות יותר מאשר צורות רבות אחרות של פרסום. אתה יכול להעסיק אסטרטגית אופטימיזציה למנועי חיפוש כדי לשפר את הדירוג בדף האינטרנט שלך במנועי חיפוש. זה יהיה השקעה חודשית שוטפת ויציבה. SEO היא שיטה חזקה כדי לעודד לקוחות נוספים ללכת באתר האינטרנט שלך.
  1. היכולת לספר לאנשים על העסק שלך– זה הוא בעל ערך במיוחד כאשר חנות מקוונת הפועלת ליד שקע גבוה ברחוב קונבנציונלי, מתן מידע על שעות פתיחה, פרטי התקשרות ותשובות לשאלות נפוצות.
  2. עוד ערוץ שיווק– החנות המקוונת שלך יכולה לתמוך מאמצי השיווק המקוונים שלך על ידי הוספת סקירות והמלצות של לקוחות.
  3. מתח רווחים גבוה יותר ותזרים מזומנים טוב יותר– אתר מסחר אלקטרוני מאפשר לך להגדיל את מרווח הרוח מכל מוצר וזאת מאחר שההוצאות הראשוניות וההוצאות הקבועות נמוכות בהשוואה לחנות פיזית. בנוסף בחלק מאפשרויות כרטיסי האשראי והתשלום באתרים מסןג זה קיימת האפשרות לצבור 100% תשלום מהלקוח מייד, דבר זה ישפר את תזרים המזומנים שלך, בעיקר מהסיבה שלקוחות בדרך כלל יבקשו לשלם במספר תשלומים.

הנה כמה דוגמאות למערכות תשלום אמינות שתוכל להתחיל לעבוד איתן עבור אתר המסחר האלקטרוני שלך- Paypal, Google Checkout, WordPay וכו’. פעולה זו תבטיח את שכל העסקאות יעוברו בהצלחה, ושהעסק שלך יקבל את התשלומים ביעילות.

AlfaMedia יכולה לבנות לך אתר אינטרנט עסקי עם פונקציונליות משולבת של מסחר אלקטרוני, כך שתוכל להתחיל למכור מוצרים באינטרנט במהירות ובקלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *